loader image

Ambalaj Nedir?

Ambalajın fonksiyonları açısından birkaç tanımı şöyle yapılmıştır;

Ambalaj; malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için konuldukları kap ve zarflardır.Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır.Ambalaj, bir satış yerinde reklam aracıdır.Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar. Tüketicinin bir malı evinde her kullanışında, onunla ilgili İmaj ve tutumları güçlendirme işlevini yerine getirir.Ambalaj görsel yolla yapılan bir satış görüşmesidir.Ambalaj içine konan ürünün anlamını taşıyan bir araçtır.Kısacası ambalaj “sessiz bir iletişim aracı”dır.

Esas Ambalaj Kimdir?

Firmamız 2000 yılında İstanbul – Güngören’de faaliyetlerine başlamıştır.2003 yılına kadar İstanbul il sınırları içerisinde ESAS ÇUVAL  olarak hizmet vermiştir.2003 yılından itibaren ESAS AMBALAJ olarak il sınırlarını aşıp Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılı sonunda  esas nakliyat olarak yeni bir hizmet sektörüne, yeni başarılar elde etmek için  K-1   K-2 belgelerini alarak, şu an İstanbul il sınırları içerisinde, sonra Türkiye geneline ve daha sonra uluslar arası hizmet vermeyi planlamaktadır.
Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile hep ileriye dönük planlar yaparak hizmet sektöründe kaliteli,ekonomik,ve güvenilir hizmetimiz ile adından söz edilir bir firma olmayı kendimize prensip edindik.  ESAS AMBALAJ olarak ambalaj sektörüne damgasını vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.

ESAS AMBALAJ imalat ve satış organizasyonunu profesyonelce yapıp, satış ve sonrası hizmet de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır

Amacımız tüm ambalaj ve ulaşım ( nakliye ) sorunlarınıza kaliteli,ekonomik,hızlı ve güvenceli çözümler üretmektir bunun için SORUN AMBALAJ İSE ÇÖZÜM ESAS’tır diyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Tüm Müşterilere, Satıcılara ve Ortaklara Değer Veriyor ve Onlara Saygı ve Büyük Bir Önem Gösteriyoruz.Olumlu ve Çözüm Odaklı Tutumu ile Olumlu Yönde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.İş Kültürümüz, Misyon, Vizyon ve Değerler Aracılığıyla Müşterilerimize Verdiğimiz Taahhüdü Yansıtır. Yaptığımız Her İş Müşterilerimizin Başarısına Yardımcı Olmaya Odaklanmıştır.

ESAS AMBALAJ TOPTAN VE PAREKENDE

KALİTE
SAĞLAM HAMMADDE
MÜŞTERİ GÜVENİ
ÇEVRE DOSTU

VİZYONUMUZ

Operasyonel Mükemmellik ve Eşsiz Müşteri Hizmeti Sayesinde, Esnek Ambalajın Önde Gelen Sağlayıcısı Olmayı Müşterilerimize En Uygun Fiyatlarla En İyi Stok ve Özel Ambalaj Ürünlerini Sunacağız. Ortaklarımızı ve Müşterilerimizi En Yüksek Potansiyele Ulaşmaları İçin Yetkilendireceğiz ve Bunları Tutku ile Yapacağız.

MİSYONUMUZ"

İşletmelerin Eksiksiz Paketleme Çözümleri Sunarak Başarılı Olmalarına Yardımcı Olmak.İş Kültürümüz, Misyon, Vizyon ve Değerler Aracılığıyla Müşterilerimize Verdiğimiz Taahhüdü yansıtmak.Tüm Müşterilere, Satıcılara ve Ortaklara Değer Vererek ve Onlara Saygı ve Değer Katma Politikasını Devam Ettirmek.

Ambalajın Yararları

Ambalaj, ürünlerin bir arada tutulmalarını sağlayarak, taşıma, depolama, dağıtım, tanıtım ve pazarlama işlemlerini kolaylaştıran, metal, kâğıt, karton, cam, plastik v.b. malzemelerden yapılmış ürünlerdir. Kısaca ambalaj, içindeki ürünün koruyucusudur.Ürünü, çarpma, ıslanma, zedelenme gibi fiziksel etkilerden korur.Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar, depolama kolaylığı yaratır. Önemli bir görevi de taşıdığı bilgilerle tüketiciye seçim ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır.

İletşim Bilgileri

Tüm Ambalaj İhtiyaçlarınıza Kaliteli, Ekonomik, Hızlı ve Güvenceli Çözüm, İhtiyaç Ambalaj İse Çözüm ESAS’tır.

  • Akıncılar Mahallesi Abdi İpekçi Cad. No:13 Güngören – İstanbul Türkiye
  • (0212) 504 28 75
  • (0212) 644 95 76
  • info@esasambalaj.com.tr
  • www.esasambalaj.com.tr
  • Pzrt – Cmrts / 7:00 Arası – 19:00 Saat
  • Fatura Adresi: Akıncılar Mah. Çetintürk Cad. No:21/4 Güngören
  • V.D. T.C.No.:60301381024

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Kalite Esası:
Uluslararası Plastiklerin Kalite Politikasını Kuruluşumuzun Tamamı Operasyonel Mükemmelliğe Olan Bağlılığımız ve Müşterilerimizin Beklentilerini Aşma Arzusundan Kaynaklanmaktadır. Kalite Yönetim Sistemimiz Tutarlı, Kaliteli Ürünler Sunmamıza ve Endüstri Lideri Müşteri Hizmetleri, Profesyonel Sorun Çözmemize Yardımcı Olur ve Sürekli İyileştirme Taahhüdümüzü Yönlendirir.

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Müşteri Değerlerimiz:
Eşsiz Müşteri Hizmetleri
Müşterilerimiz, Organizasyonumuz Boyunca Yaşadıkları Olağanüstü Bakım Konusunda Bize Sürekli Olarak İltifat Ediyorlar. Karşılıklı Güven ve Saygıya Dayanan Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri Geliştirmek İçin Çalışıyoruz. İhtiyacınız Ne Olursa Olsun, Talebinizi Kişisel ve Profesyonelce Yerine Getirmek İçin Ödüllü Müşteri Hizmetleri Ekibimize Güvenebilirsiniz.
Esas Amblaj Plastik Endüstrisi Seçtiğinizde, İşiniz İçin En İyi Paketleme Çözümlerini Sunmaya Adanmış Deneyimli Bir Ortak Elde Edersiniz. Sözümüz Basit: Size Mümkün Olan En Düşük Fiyata En İyi Paketleme Çözümlerini Sunacağımıza Garanti Veririz!

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Kalite Kontrolü:
Standart ISO Prosedürlerini Takip Ettiğimizi, Prosedürlerin Uygun Belgelerini Koruduğumuzu ve Şirketimizdeki Tüm Kritik Süreçleri ve Sistemleri Düzenli Olarak Denetlediğimizi Garanti Etmekteyi. Bu Prosedürlerden Herhangi Birinde Bir Arıza Varsa veya Bir Tür Uygunsuzluk Meydana Gelirse, ISO Sistemimiz Hızlı Bir Çözüm ve Düzeltici Bir Eylem Teşvik Edecektir. Düzeltici Faaliyetler, Bu Tür Hataların Ortadan Kaldırılmasını veya Mutlak Asgari Düzeyde Tutulmasını Sağlamaya Yardımcı Olur. Bu devam eden süreç değerlendirmeleri aynı zamanda, ortaya çıkmadan önce Verimsizlikleri ve Sorunları Tespit Etmemize Yardımcı Olmaktadır,

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Geri Dönüşümde Avantaj:
Plastik Kiltli Torba Kağıt Poşetlere Göre % 80 Daha Az Katı Atık Üretir ve % 40 Daha Az Enerji Harcadığını Biliyor Muydunuz? Bir Pound Plastiği Geri Dönüştürmek İçin yüzde %91 Daha Az Enerji Harcar, 1 Pound Kağıdı Geri Dönüştürmek İçin Harcadığından Daha Fazla Enerji Harcar. Bir Plastik Torba Üretmek İçin Olduğu Kadar Kağıt Torba Üretmek İçin 4 Kattan Daha Fazla Enerji Gerekir.
Kağıt Torbalar, Plastik Torbalardan %70 Daha Fazla Hava Kirliliği ve 50 Kat Daha Fazla Suyu Kirletici Etken oluşturur.
2000 Plastik Poşet 30 Pound, 2000 Kağıt Poşet 280 Pound Ağırlığındadır. İkincisi Çok Daha Fazla Depolama Alanı kaplar

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Güneş Kilitli Torba ® Tecrübe ve Deneyimimiz:
1990 Yılımdam Bu Yana Plastik Ambalaj Endüstrisi Lideri Olan Esas Amblaj Plastik Endüstrisi , Esnek Ambalaj Uzmanları ™ Ünvanını Kazandı . Yerli ve Uluslararası Üretim Kapasitemiz Sayesinde, Sahip Olduğunuz Tüm Stok ve Özel Paketleme Gereksinimlerinizi Hemen Hemen Karşılayabiliriz. Siparişinizin Büyük veya Küçük, Basit veya Karmaşık Olmasına Rağmen, Tüm Ambalajlama Gereksinimlerinizi Karşılamanıza Yardımcı Olacak Uzmanlığımızı Kullanabilir ve Bir Adım Öne Geçebilirsiniz.

Esas Amblaj Plastik Endüstrisi ®

Çevre Dostu:
Çevre Dostu ve Doğa Dostu, Birlikte Verdiğimiz Çabayı ve Çevreye Olan Bağlılığımızı Tarif Etmeyi Düşündüğümüzde İşimizi Profesyonelliği Bu Doğrultunun Yöntemlerindendir. Esas Ambalaj Plastik’te, Yalnızca Satışını Yaptığımız Ürünleri Size Emanet Etiklerimizle Daha İyi Korunma Sağlamak İçin Değil, Aynı Zamanda Bireyler ve Şirketler İçin Artan Talebe Uygun Çok Çeşitli Seçeneklerin Kullanılabilmesi İçin (müşterilerimiz için) ve Doğamız İçin Yeni Çözümler Üretip Çalışıyoruz.